fbpx

Reference od klientů

Díky podcastu jsem získala 3 uzavřené smlouvy a několik poptávek. Jsem ráda, že jsem se na tuto cestu vydala s Annou, protože spolupráce přináší skutečné výsledky.
Ukážu vám cestu k úspěšnému podcastu
Radka TelyčkováPomahamehotelierum.cz
Aničky služby jsou úžasná a profesionální pomoc pro všechny, kteří potřebují pomoct v technických záležitostech týkajících se audio produkce a editace. Anička mi velmi rychle poskytla pomoc a podporu se zvukovými nahrávkami, což mi velmi pomohlo v mém podnikání. Anička svoji práci dělá s radostí, zatímco mně ušetřila čas a já se tak mohla soustředit na jiné důležité úkoly. Moc děkuji a velmi se těším na další spolupráci.
Kristýna SchneiderováKouzelná kancelář, kristyncino.cz
Práci Anny moc doporučuji pro rychlost i preciznost. Když jsem jí posílala syrovou epizodu, měla jsem trochu obavy, jako když ukazujete prvotinu zkušenému spisovateli. Anně se ale skvěle daří navodit pocit bezpečí, že se nemusíte stydět za různé přežblebty, zvukové nedokonalosti a ostré sykavky. Se vším si hravě poradí a doporučí i tipy pro budoucí nahrávání. Její editorská práce váš podcast rozhodně pozvedne.
Eva Fouanichytrakasicka.cz
Anna mi pomohla zorientovat se, co je do začátku tvorby potřeba, dala tip na podcastová studia a vybavení. Jelikož nechci audio upravovat a nahrávat do aplikací, nabídla mi, že se o vše postará. Komunikace s Annou byla velmi milá.
Ukážu vám cestu k úspěšnému podcastu
Marcela EllerSielbeauty.cz
Poprosila jsem Annu o konzultaci, neboť se už dlouho odhodlávám začít s vlastními podcasty, ale skutek utek. Konzultace byla velmi obohacující, Anna je člověk na správném místě. Dala mi spoustu praktických rad a tipů s čím a jak pracovat a jaký koncept zvolit, aby byl pro posluchače příjemný. Mimo jiné jsem získala motivaci a podporu proto, abych skutečně začala. Všem začínajícím podcasterům doporučuji!
Quynh Anh NguenOsobní kouč, qacoaching.cz